Sot është - E Shtunë | Data: 20-October-2018 | Ora: 22:33
NDRYSHO DIZAJNIN
**.... Guest ....** ...ES-SELAM ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU XHEMAT I NDERUAR ALLAHU JU SHPERBLEFTE PER VIZITEN E JUAJ INSH-ALLAH .... **
Dosja e Ramazanit

Artikuj per Ramazan

Video Ligjerata

Audio Ligjerata

Dua per Iftare

Dua te perditshme

Menya
Kategorite
Radio-Elkalem24/24
Bisedojm se bashku
mesohu edhe ti

Abdesi
Mesohu te marresh abdes

Namazi
mesohu te falesh Namaz

Allahu ju meshirofte
Shiko live

Shiko Meken live 24 ore


Shiko Medinen live 24 ore

Shikim te kendeshem
Sondazhi yne
web faqe islame
 
 
 
 
statistika

Zeburi


4.Zeburi
 
 
Zeburi është libri që Allahu ia zbriti Davudit alejhis selam. Zeburi në të cilin jemi të obliguar të besojmë është ai që Allahu ia zbriti Davudit alejhis selam e nuk janë shtrembërimet që i futën aty jehuditë.
 
 
Thotë Allahu i Lartësuar:

..."e Davudit i patëm dhënë Zeburin". (En-Nisa’-163).


Lexuar: 2273 | Shtuar nga: studio-islam | Data: 08-March-2010
Shkruani një Koment
1  
allahu qoft i kenaqur me ty o vlla musliman se kur bohet fjala per fe askush nuk deshiron te degjoj por secili ne fund dota kuptoje se vertet allahu fale shum por ai njeri qe nuk i fal vetes gabimin dhe spendohet kurr ne jet as allahu sdo ia fale atij qafiri selamualejkum nga KUMANOVA CERKEZI MADH

Name *:
Email *:
Code *:
Gjithsej Komente: 1
Copyright © 2010 |